wolfy napisał(a):

To znaczy? Można go nie lubić, ale nie odbierzesz mu tego, że zachował się porządnie i pokazał, że ma charakter. Nie sztuką oportunistycznie wybrać lepszą reprezentację jak Podolski czy Maor właśnie (choć tu to mocno dyskusyjne), ale wybrać gorszą, stracić na tym finansowo i sportowo? Trzeba mieć jaja.
I dlatego wolałbym, żeby na euro grał gorszy obecnie Smolarek niż Melikson, choćby w szczycie formy. A obecny cyrk Smudy mam w głębokim poważaniu.
|
I taki właśnie punkt widzenia powinien być na tym forum przeważający. Melikson z flagą żydowską kilka postów wyżej nikomu nic nie daje do myślenia kim on tak na prawdę się czuje ? zwykłe wyrachowanie z jego strony i nic więcej stąd zdecydowane NIE na jego pomysł gry w "reprezentacji" Polski. Z resztą mam ten cały cyrk głęboko w dupie i już dawno kibicuję naszym słowiańskim sąsiadom w eliminacjach, a później na Euro.