Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6996
Stary 21.09.2011, 15:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To znaczy? Można go nie lubić, ale nie odbierzesz mu tego, że zachował się porządnie i pokazał, że ma charakter. Nie sztuką oportunistycznie wybrać lepszą reprezentację jak Podolski czy Maor właśnie (choć tu to mocno dyskusyjne), ale wybrać gorszą, stracić na tym finansowo i sportowo? Trzeba mieć jaja.

I dlatego wolałbym, żeby na euro grał gorszy obecnie Smolarek niż Melikson, choćby w szczycie formy. A obecny cyrk Smudy mam w głębokim poważaniu.
I taki właśnie punkt widzenia powinien być na tym forum przeważający. Melikson z flagą żydowską kilka postów wyżej nikomu nic nie daje do myślenia kim on tak na prawdę się czuje ? zwykłe wyrachowanie z jego strony i nic więcej stąd zdecydowane NIE na jego pomysł gry w "reprezentacji" Polski. Z resztą mam ten cały cyrk głęboko w dupie i już dawno kibicuję naszym słowiańskim sąsiadom w eliminacjach, a później na Euro.
Odpowiedz cytując