Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51437
Stary 20.09.2011, 15:30
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Te przepisy UEFA są jak komunistyczne wymogi względem udziału kobiet na listach partii startujących w wyborach, tzw. parytety.
A ja myślę, że jednak wymuszają szkolenie.
Bo skoro w kadrze 25-osobowej musimy mieć 8 wychowanków to lepiej, żeby byli oni dobrze wyszkoleni, byli w stanie załatać jakąś dziurę w składzie w miare profesjonalnie, a nie na zasadzie totalnej amatorki.
Oczywiście moża zaniechac szkolenia i pozyskiwania wychowanków ograniczając kadrę do 17 zawodników. Ale z czymś takim daleko się nie ujedzie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując