Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.09.2011, 22:09
Bunoza mial dobre wejscie ale jeden niepelny mecz i to z tak slabym przeciwnikiem to za malo zeby go wkrecac do pierwszej 11 jest PP tam mozna sprawdzic czy jest jakis postep w jego grze osobiscie uwazam ze lepszy w defensywie od obecnych stoperow nie bedzie w wisle najbardziej brakuje mi dwoch rzeczy pierwsza to wiecej gry z pierwszej pilki a co za tym idzie wiekszy ruch na boisku a druga to przeglad pola gdyby dzis zamiast tluc na sile z kazdej pozycji pilka byla by podawana do lepiej ustawionego zawodnika to gks dostal by worek bramek a na liscie strzelcow do Bitona doszly by jeszcze ze dwa nazwiska a tak caly czas w wisle jest zasada kazdy sobie rzepke skrobie
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując