Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5344
Stary 19.09.2011, 12:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Boże, Ty widzisz i nie grzmisz?
Mamy solidnego trenera, ktory razem z dyrektorem sportowym, we współpracy z prezesem klubu buduje naprawde solidną drużynę. Z każdym miesiącem widac postęp (nie w fajerwerkach i wodotryskach, ale w poziomie i jakości gry) a spece na forum chcą zatrudniac jakiegoś Probierza.
No, sytuacja zupełnie jak za Petrescu, a oni niczego się nie nauczyli.

Proponuję w tym temacie: zamilczcie chorągiewki przynajmniej do końca sezonu bo wasze gadanie jest wodą na młyn tych wszystkich Piechniczków, Engelów, którzy tylko marzą, żeby Wisle podłozyć jakiegos Janasa czy Engela juniora na pierwszego trenera.
tofik napisał(a):Wyświetl post
Was żaden trener nie zadowoli. Sytuacja i komentarze się powtarzają minimum co 2 lata.
Ta drużyna robi postępy i może być dużo lepsza. Klub powinien iść spokojnie do przodu, bez wyprzedaży, jeszcze 2 okienka transferowe, wymiana słabych ogniw, zgranie tych mocnych.
Nie wolno teraz tego rozpieprzać. Takie rotacje na ławce już były i nic one nie dały.
Dzieki Bogu jeszcze nie wszyscy popadli w histerie. 100 % poparcia.
Nie mozna rozpieprzac tego wszystkiego teraz, jezeli teraz Robert odejdzie a co za tym idzie w krotkim odstepie czasu odejdzie pewno Staszek to Wisla na dlugie lata utknie w niczym tzw czarnej dziurze. W taki sposob jak 3/4 tego forum mysli Wisla bedzie szla droga do nikad. Druzyne buduje sie dlugo, bardzo dlugo. Ta cala sytuacje z najezdzaniem na trenera, slaba atmosefera padla po przegranej z APOELem. Balonik byl za bardzo napompowany przed IV runda i on niestety pekl z bardzo duzym rozmachem.

Cytat:
Problem jest taki ,że niestety nie mamy stylu i nic nie wskazuje,że nagle on się pojawi ,jeżeli po tej rundzie będzie duża strata do lidera to nie widzę sensu czekać do lata z nowym trenerem.Podalem pnazwisko Probierza bo na forum pojawiały się opinie kto za Maaskanta,Probierz zrobił fantastyczny wynik z zespołem ktory kadrowo był gorszy od kilku klubow kto wie gdyby nie sprzedali mu Grosickiego czy zdobylibyśmy tytuł na szczęście sprzedali.
Najważniejsza sprawa Probierz powtórzył sukces z Jagą odrobił -10 punktów zdobył puchar i był o krok od mistrzostwa(dał puchary)a w tych pucharach dobrze zagrali z faworyzowanymi Salonikami, dla mnie tylko Probierz za Maaskanta o ile sytuacja zmusi klub do zmiany trenera.
I wlasnie dzieki takiemu mysleniu Polska pilka bedzie w wiecznym g***** ! A Robert nie zrobil swietnego wyniku zdobywajac mistrza ze zlepku pilkarzy z valego swiata !! nie zdobyl mistrza gdzie nie bylo druzyny ?! tylko zwykli kopacze ? !
Nie ujmuje Probierzowi ale On by sobie nie poradzil w Wisle tak jak Robert bo On mial 3/4 skladu Polakow a Robert zrobil jednosc ze zlepku obcokrajowcow !
Hipotetycznie, Probierz przyjdzie zrobi mistrza nie awansuje do LM ani do LE i wtedy bedzie to samo, zly trener zwolnic bla bla bla ! K*urwa czytajac takie posty jak ten wyzej szlag trafia czlowieka !
Ostatnio edytowane przez Ivory1906 : 19.09.2011 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując