Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5341
Stary 19.09.2011, 11:50
Was żaden trener nie zadowoli. Sytuacja i komentarze się powtarzają minimum co 2 lata.
Ta drużyna robi postępy i może być dużo lepsza. Klub powinien iść spokojnie do przodu, bez wyprzedaży, jeszcze 2 okienka transferowe, wymiana słabych ogniw, zgranie tych mocnych.
Nie wolno teraz tego rozpieprzać. Takie rotacje na ławce już były i nic one nie dały.
Ostatnio edytowane przez tofik : 19.09.2011 o godz. 11:56.
..
Odpowiedz cytując