Jaroo1 napisał(a):

Jakbyś czytał temat z piłkarzami, to byś wiedział, że sprawa została już załatwiona.
No ale jak widać, musisz ''podgrzewać'' atmosferę a jak...
EOT.
|
Moderatorze WISŁAZWE mogłeś napisać osobny post, bo na początku myślałem, że Jaroo napisał to do mnie
flamengista napisał(a):

I po co do tego wracać? Framat przyznał się do błędu i przeprosił. Każdemu może się trochę zagotować głowa.
Moderatorzy są takimi samymi ludźmi, jak reszta użytkowników. Mają swoje poglądy i mają prawo do własnych opinii.
Moim zdaniem temat się zakończył.
|
W przypadku innych użytkowników takie "zagotowanie głowy" inaczej się kończy

Moderatorzy = święte krowy.
A sprawa kasowania postów, które były odpowiedziami na post FraMata to już totalna dziecinada.
Z mojej strony koniec tematu.