Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2735
Stary 17.09.2011, 19:04
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś czytał temat z piłkarzami, to byś wiedział, że sprawa została już załatwiona.
No ale jak widać, musisz ''podgrzewać'' atmosferę a jak...

EOT.
Moderatorze WISŁAZWE mogłeś napisać osobny post, bo na początku myślałem, że Jaroo napisał to do mnie

flamengista napisał(a):Wyświetl post
I po co do tego wracać? Framat przyznał się do błędu i przeprosił. Każdemu może się trochę zagotować głowa.

Moderatorzy są takimi samymi ludźmi, jak reszta użytkowników. Mają swoje poglądy i mają prawo do własnych opinii.

Moim zdaniem temat się zakończył.
W przypadku innych użytkowników takie "zagotowanie głowy" inaczej się kończy
Moderatorzy = święte krowy.

A sprawa kasowania postów, które były odpowiedziami na post FraMata to już totalna dziecinada.

Z mojej strony koniec tematu.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując