Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2662
Stary 16.09.2011, 19:24
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Człowieku, już sam fakt zatrudnienia przez nich Erica Djembe-Djembe powinien Ci zasugerować, że mają wyższy budżet niż my. I przy okazji - dają o wiele większe kontrakty.

Ale najlepiej żyć w złudzeniu, że mamy jeszcze jakieś rezerwy, bo można przecież było lepiej wydać te (przykładowe) pół miliona euro

Czyli co: Valcxx do bani, Maaskant do bani. Nie okazali się cudotwórcami.
Nas nie stać na Wasilewskiego, oni ściągają sobie Djembę-Djembę. Pewnie dlatego, że mają tak zajebiście przekonywującego menadżera. Bo budżet przecież mają niższy
Jak zwykle fałszujesz rzeczywistość, ale do tego to już się każdy na forum przyzwyczaił.
Nikt cudów nie oczekiwał ani od Valkcx`sa, ani od Maaskanta. To raz.
Dwa, budżet Odense oscyluje wokół 8 milionów euro.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując