Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru
Offline
#
2662
16.09.2011, 19:24
wolfy
napisał(a):
Człowieku, już sam fakt zatrudnienia przez nich Erica Djembe-Djembe powinien Ci zasugerować, że mają wyższy budżet niż my. I przy okazji - dają o wiele większe kontrakty.
Ale najlepiej żyć w złudzeniu, że mamy jeszcze jakieś rezerwy, bo można przecież było lepiej wydać te (przykładowe) pół miliona euro
Czyli co: Valcxx do bani, Maaskant do bani. Nie okazali się cudotwórcami.
Nas nie stać na Wasilewskiego, oni ściągają sobie Djembę-Djembę. Pewnie dlatego, że mają tak zajebiście przekonywującego menadżera. Bo budżet przecież mają niższy
Jak zwykle fałszujesz rzeczywistość, ale do tego to już się każdy na forum przyzwyczaił.
Nikt cudów nie oczekiwał ani od Valkcx`sa, ani od Maaskanta. To raz.
Dwa, budżet Odense oscyluje wokół 8 milionów euro.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
willow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do willow
Znajdź inne posty napisane przez willow