Drozd napisał(a):

Co to znaczy wysuniętego napastnika? Małeckiego wpuścić do przodu i będzie wysunięty. Boguski napewno byłby lepszy. Niby miała być rywalizacja o miejsce, a tu połowa składu gra piach ale zmien nie widać. Kirm też powinien usiąźć na ławie bo szału nie robi. Garguła wszedł na 15 min i dostał kanał we własnym polu karnym. Gdzie są k.... zmiany. Jak na Bełchatów wyjdzie ten sam skład to znaczy że rywalizacja to tylko pieprzenie pod publiczkę. A grają ci co mają grać.
|
Można wpuścić nawet Bunozę do przodu i też będzie wysunięty, problem w tym, że nic nam to nie da. Małecki już grał ze Śląskiem jako napastnik i efekt widzieliśmy. Typowej dziewiątki jak Biton, czy Genkov nie da się tak łatwo zastąpić zawodnikiem, który przeważnie gra z boku. I nie rozśmieszaj mnie z Boguskim - gość, który rozegrał pare minut przez kilka miesięcy nagle miałby nas zbawić?