Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13846
Stary 16.09.2011, 12:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wskażcie więc mi powody, dla których skandowaliście "Patryk Małecki".
Przyszliście na stadion dla Wisły czy dla Patryka?
Jesli dla Patryka to nie mam pytań.

Jesli dla Wisły to po co mieszaliście do tego jednego z graczy?

Znowu kłania sie czytanie ze zrozumieniem. Czy ja gdzies napisalem że skandowałem Patryk Małecki?

Twoim postem pokazałeś że zachowujesz sie podobnie jak Patryk i dzielisz kibicow na tych normalnych czyt. gwiżdżących na niego i debili co śpiewali jego nazwisku.

Po drugie jak uwazasz że zaśpiewanie Patry Małecki rowna się z przyjściem na stadion dla niego to jak to napisałeś ładnie... nie mam pytań
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując