sergio napisał(a):

A Ty tym wpisem juz którys raz pokazujesz że nie panujesz nad emocjami i nie nadajesz sie na moderatora!
Za obrażanie powinienes dac sam sobie bana hipokryto
|
jaro1985r napisał(a):
|
Dokładnie, sam moderator wprowadza tu zamieszanie, dlatego to forum wygląda tak jak ten właśnie temat. Żałosny poziom rozmowy, śmiejcie się dalej z żydów,że są idiotami a później popatrzcie jak wygląda ten temat. Framat to ,że niektórzy mają inne zdanie niż Ty nie znaczy ,że musisz ich wyzywać od debili ! Wielki moderatorze
|
Wskażcie więc mi powody, dla których skandowaliście "Patryk Małecki".
Przyszliście na stadion dla Wisły czy dla Patryka?
Jesli dla Patryka to nie mam pytań.
Jesli dla Wisły to po co mieszaliście do tego jednego z graczy?