Drozd napisał(a):

|
Co to znaczy wysuniętego napastnika? Małeckiego wpuścić do przodu i będzie wysunięty. Boguski napewno byłby lepszy. Niby miała być rywalizacja o miejsce, a tu połowa składu gra piach ale zmien nie widać. Kirm też powinien usiąźć na ławie bo szału nie robi. Garguła wszedł na 15 min i dostał kanał we własnym polu karnym. Gdzie są k.... zmiany. Jak na Bełchatów wyjdzie ten sam skład to znaczy że rywalizacja to tylko pieprzenie pod publiczkę. A grają ci co mają grać.
|
Wez się przytkaj widziałeś Małeckiego w roli typowego napastnika ? zobacz sobie mecz Śląsk-Wisła 2-0 gdzie Małecki grał jako wysunięty to przestaniesz pisać te brednie.Boguski ? myślisz,że RM by nie chciał na ławce napastnika ?niedawno wrócił do treningów i Maaskant uznał,że nie jest gotowy do gry w takim meczu proste .