MatMario napisał(a):

Zagwidanie przez E gdy C krzyczy "Patryk Małecki" raz - ok rozumiem tą demonstrację dezaprobaty
ale widząc że cały stadion krzyczy jeszcze raz, niepolitycznie się zachowaliście gwizdając raz po raz
po co tak dążyć do konfrontacji?
|
Zgadzam się, konfrontacja jest niepotrzebna. Ale po co w takim razie północna skandowała raz po raz? Nie wystarczyło raz?
Tak się można przerzucać argumentami.
Obie strony demonstrują swoja siłę, klub cierpi wizerunkowo a Mały się cieszy i pokazuje wszystkim fucka.