Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13820
Stary 16.09.2011, 10:28
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Zagwidanie przez E gdy C krzyczy "Patryk Małecki" raz - ok rozumiem tą demonstrację dezaprobaty

ale widząc że cały stadion krzyczy jeszcze raz, niepolitycznie się zachowaliście gwizdając raz po raz

po co tak dążyć do konfrontacji?
Zgadzam się, konfrontacja jest niepotrzebna. Ale po co w takim razie północna skandowała raz po raz? Nie wystarczyło raz?
Tak się można przerzucać argumentami.
Obie strony demonstrują swoja siłę, klub cierpi wizerunkowo a Mały się cieszy i pokazuje wszystkim fucka.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując