Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7790
Stary 16.09.2011, 10:04
HatefulRespect napisał(a):Wyświetl post
Przegraliśmy z zespołem średniej co najwyżej klasy.
A jaką my klasę prezentujemy? Ekstra?


HatefulRespect napisał(a):Wyświetl post
I wreszcie Maaskant - zaskakujaco zle.
Nie potrafil ich zmobilizowac i zmotywowac od poczatku spotkania. Zmiany przeprowadzone za pozno, w tym jedna zupelnie niezrozumiala. Kompletnie bez reakcji na biezace wydarzenia. Wygladalo to czasami tak jakby druzyna nie bardzo wiedziala co grac.
Główny problem Wisły to kadra, nie trener. To wszystko w tym temacie.


Wczorajszy mecz po raz kolejny pokazał, jakie problemy ma Wisła, gdy nie może grać z kontry. W obecnym składzie, jeśli zostajemy zmuszeni do budowania ataku pozycyjnego, przegramy 9 na 10 meczy z drużyną na porównywalnym poziomie.

Obrona to nasza stała bolączka. Już dawno pisałem o tym, że udało nam się ugasić pożar z tyłu nie dzięki zakupowi lepszych zawodników i poprawie jakości gry, ale zmianie taktyki na bardziej defensywną, co oczywiście, odbiło się na ofensywie. Wczoraj mogliśmy zaobserwować, co dzieje się, gdy się "otwieramy" i nadziewamy na kontry. Przecież te widoczki, może nie w takim natężeniu, bo i przeciwnicy zwykle słabsi, mogliśmy obserwować w wielu spotkaniach ekstraklasy.

Paradoksalnie w meczu z Twente może być łatwiej (co nie znaczy, że nie przegramy), bo w Holandii to nie my będziemy zmuszeni do prowadzenia gry i jeśli wytrzymamy napór przeciwnika oraz ciśnienie, być może uda się wyprowadzić kilka ciekawych kontr.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 16.09.2011 o godz. 10:07.
Odpowiedz cytując