Czy Ty jesteś zaślepiony? Mistrzostwo w cuglach

Mistrzostwo było efektem marnego poziomu ligi. Ile punktów dało mistrzostwo?. W cuglach to wygrywaliśmy parę lat temu. I gdzie ta ładna gra? Mamy najgorszy start w lidze od 10 lat, strzelamy 4 bramki w 6 meczach w lidze i to zawodnikiem który nie grał w 1 składzie. Prawdziwy kibic potrafi spojrzeć trzeźwo na sytuację a nie fantazjować. Drużyna nie ma stylu, atak jest oparty na indywidualnościach, gramy bez wyrazu i każdy średniak europejski nam to pokaże.