Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5192
Stary 16.09.2011, 08:21
haldir_sgn napisał(a):Wyświetl post
Jaką wy macie krótka pamięc dokładnie rok temu mówiliście żeby tylko być w pierwszej 8 ligi budować druzynę stopniowo przychodzi holender, wygrywmy mistrzostwo w cuglach, do ligi europejskiej awansujemy bez powazniejszego pierdnięcia, widać po druzynie ze zaczyna grać ! grać naprawde ładną piłke, to że wczoraj przegralismy to byl najzwyczajniesjszy przypadek, przypadek ! i nic więcej ! zagralismy o niebo lepiej niż z Apoelem u siebie. Porażka boli, ale nie możecie winy zwalać na trenera.Prawdziwy kibic stara sie zawsze dostrzegać samych pozytywów, prosty wniosek, Wy jestescie zwykłymi sympatykami, nic więcej pozdro
Czy Ty jesteś zaślepiony? Mistrzostwo w cuglach Mistrzostwo było efektem marnego poziomu ligi. Ile punktów dało mistrzostwo?. W cuglach to wygrywaliśmy parę lat temu. I gdzie ta ładna gra? Mamy najgorszy start w lidze od 10 lat, strzelamy 4 bramki w 6 meczach w lidze i to zawodnikiem który nie grał w 1 składzie. Prawdziwy kibic potrafi spojrzeć trzeźwo na sytuację a nie fantazjować. Drużyna nie ma stylu, atak jest oparty na indywidualnościach, gramy bez wyrazu i każdy średniak europejski nam to pokaże.
Odpowiedz cytując