Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7700
Stary 15.09.2011, 23:06
jedno mnie zastanawia dlaczego takie Odense potrafi,dlaczego taki APOEL potrafi,dlaczego takie Dinamo Zagrzeb potrafi a my jak zwykle wielkie gowno,czy jestesmy takimi nieudacznikami ,czy mamy budzety mniejsze od tych klubów bo chyba nie , a jednak to oni znajduja lepszych zawodnikow ,to oni operuja lepiej pilka i potrafia tez grac z polotem ladnie dla oka ,co jest nie tak,co jest nie haloodpowie mi ktos na to pytanie
Odpowiedz cytując