jedno mnie zastanawia dlaczego takie Odense potrafi,dlaczego taki APOEL potrafi,dlaczego takie Dinamo Zagrzeb potrafi a my jak zwykle wielkie gowno,czy jestesmy takimi nieudacznikami ,czy mamy budzety mniejsze od tych klubów bo chyba nie , a jednak to oni znajduja lepszych zawodnikow ,to oni operuja lepiej pilka i potrafia tez grac z polotem ladnie dla oka ,co jest nie tak,co jest nie halo

odpowie mi ktos na to pytanie