emjot napisał(a):

Lameya, Jaliensa i Bitona chciał Maaskant
Chaveza też
chyba
więc o co ta śpiewka że biedny trenejro nie może grać tym czym by chciał...
ps. dostaliśmy strzała od drużyny z europejskiej III ligi. Nie żadne tam Leverkuseny czy Bilbao. Dostaliśmy od drwali z Danii. Bezapelacyjnie i do samego końca.
|
No tak miał do wyboru van Nistelrooy'a, ale wolał Bitona
