Martinus napisał(a):

|
Z tymi piłkarzami chyba nawet Hiddink by nie pomógł.Przy takich szkolnych błędach jak Chavez,Lamey,Jaliens czy Biton nie można wygrac meczu...
|
Lameya, Jaliensa i Bitona chciał Maaskant
Chaveza też
chyba
więc o co ta śpiewka że biedny trenejro nie może grać tym czym by chciał...
ps. dostaliśmy strzała od drużyny z europejskiej III ligi. Nie żadne tam Leverkuseny czy Bilbao. Dostaliśmy od drwali z Danii. Bezapelacyjnie i do samego końca.