Gwiaździsty napisał(a):

|
Tak czy siak czas Małego w Wiśle dobiega końca. Ludzie w klubie skojarzą jutrzejszą marną frekwencję z jego wypowiedziami, czym utwierdzą się w przekonaniu, że szkodzi on klubowi.
|
W sensie, że niezadowoleni z gry go posłuchali i udali się na drugą stronę Błoń ?
Inter powinien się nim zainteresować. Trzeba tam sporą grupę pikników wysłać na Milan i Juve
