palikot napisał(a):

|
gówniarzu to sobie mozesz mówic do swojego pierworodnego pajacu... Kozaka na forum tniesz? na necie sie napinasz "stary wyjadaczu"?
|
OKI masz rację, poniosło mnie - internet przy takich napinkach chwały nie przynosi. Pajaca wybaczam . Nie obrażaj ludzi którzy prowadzą swoje dzieci na Wisłę bo dawno temu ja też tak zaczynałem, i w taki sam sposób przekazałem to na swojego syna...