Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6870
Stary 14.09.2011, 21:31
palikot napisał(a):Wyświetl post
gówniarzu to sobie mozesz mówic do swojego pierworodnego pajacu... Kozaka na forum tniesz? na necie sie napinasz "stary wyjadaczu"?
OKI masz rację, poniosło mnie - internet przy takich napinkach chwały nie przynosi. Pajaca wybaczam . Nie obrażaj ludzi którzy prowadzą swoje dzieci na Wisłę bo dawno temu ja też tak zaczynałem, i w taki sam sposób przekazałem to na swojego syna...
Odpowiedz cytując