Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19723
Stary 14.09.2011, 17:10
kornd napisał(a):Wyświetl post
No, trochę lepiej to wygląda. Uważam , że tego jęzora w ogóle tam nie powinno być, bo pewnie kosztował sporo, a korzyści z niego niewielkie. Nie widziałem, żeby na nowych stadionach Legii, Lechii czy Śląska budowali takie przybudówki.
A to że oni nie mają oznacza że my czegoś takiego nie możemy mieć ?
Odpowiedz cytując