cfa napisał(a):

|
Wiesz mi z jednej strony smuto, że ostatni wychowanek Wisły jest na wylocie. Z drugiej strony Małego momentami za bardzo ponosi, czy to na boisku czy poza nim. Często ma coś co mu zawęża pole widzenia. To gra zbyt egoistycznie to palnie jakieś głupie głupstwo.
|
Ostatni wychowanek Wigier Suwałki w naszej kadrze. Liczba wychowanków Wisły nie zmieni się. Zostanie w kadrze nadal 2 wychowanków Wisły (Brud i Czekaj) i wypożyczony do Termalici Kowalski. Jakoś nikt z was nie domaga się większej szansy dla nich. Podobnie jak dla kilku innych piłkarzy z MESA, którzy wychowywali się w Wiśle. Ilu domagało się szansy dla Mączyńskiego?