PrezeS_KrK_ napisał(a):

Dzięki i Nawzajem, i jeszcze coś .
Ja jeszcze nie trenuje bardzo mieśni kręgosłupa i nie obciażam bardzo nóg ponieważ jeszcze one rosną i nie chcę dostać jakiś skrzywień czy coś w tym stylu.Może powiecie że przesadzam ale ja wole chuchać na zimno.
Pozdro i dużych przyrostów
|
Zdecydowanie - MITY!!!! Nie będzie siadów i MC, nie będzie ogólnej siły, będziesz koksem na patykach
