Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1347
Stary 13.09.2011, 20:51
PrezeS_KrK_ napisał(a):Wyświetl post
Dzięki i Nawzajem, i jeszcze coś .
Ja jeszcze nie trenuje bardzo mieśni kręgosłupa i nie obciażam bardzo nóg ponieważ jeszcze one rosną i nie chcę dostać jakiś skrzywień czy coś w tym stylu.Może powiecie że przesadzam ale ja wole chuchać na zimno.
Pozdro i dużych przyrostów
Zdecydowanie - MITY!!!! Nie będzie siadów i MC, nie będzie ogólnej siły, będziesz koksem na patykach
Odpowiedz cytując