Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13724
Stary 12.09.2011, 10:06
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Podaj jakieś źródło łamania standardów cywilizowanego państwa, coś co się w cywilizowanych państwach nie odbywa. Jak nie widzisz krytyki? A sam co robisz ? O dziwo dziś nawet Olejnik jak rano słuchałem Radia Zet ich krytykowała. Pokaż mi w jakimś cywilizowanym kraju odpowiednik Kaczyńskiego.
Viktor Orban na Węgrzech. Tam też mieli cudaka, który wygrał wybory oszukując. Przez co Węgrzy popadli w kryzys. Dopiero bezdyskusyjna wygrana w kolejnych wyborach dała narodowi Węgierskiemu nadzieję. Tam też zmanipulowane lemingi protestowały.

Magazyn The Ecomonist w publikowanym przez siebie rankingu państw demokratycznych umieścić Polskę na 48. pozycji (na 167 państw świata). Z państw Unii Europejskiej za nami znalazły się tylko Łotwa, Bułgaria oraz Rumunia. Polska została zakwalifikowana do zepsutych demokracji.

W „Indeksie demokracji” od lat notujemy kiepskie miejsce. W 2006 roku, gdy gazeta opublikowała ranking po raz pierwszy, znaleźliśmy się na 46. pozycji. Dzięki nagonce medialnej to rząd PiS jest uznawany za niszczący demokrację w Polsce. Tymczasem po czterech latach rządów PO-PSL pozycja państwa polskiego w zestawieniu jest jeszcze gorsza.


http://www.fronda.pl/news/czytaj/tyt...kryzysie_13984

Dlaczego Kwaśniewski,Wajda i inne ałtorytety nie alarmują ze zagrożona jest w Polsce demokracja? Przecież jest gorzej niż za Kaczorów. Osiągnęliśmy poziom Kambodży.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.09.2011 o godz. 10:13.
Hej Nasz TS !!