flamengista napisał(a):

|
Dlatego właśnie pisałem, że Amika nie jest dla mnie kandydatem do MP. Musiałby się trafić splot niezwykłych okoliczności - megakryzys w Legii i u nas, u nich brak kartek i kontuzji, żeby sięgnęli po koronę.
|
OK, ale u nas nawet pierwszy skład obrony to nie jest monolit. Kontuzja Meliskona i co? Garguła? Jirsak?
Do niedawna myślałem, ze chociaż w ataku mamy konkurencję. Nic z tego. Genkov ma słabą skuteczność, prawie nie dochodzi do sytuacji.
Legia dostała właśnie z Podbeskidziem. Zdaje się, że czeka nas powtórka z poprzedniego sezonu, czyli bardzo płaska tabela.