Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16485
Stary 11.09.2011, 19:40
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Dlatego właśnie pisałem, że Amika nie jest dla mnie kandydatem do MP. Musiałby się trafić splot niezwykłych okoliczności - megakryzys w Legii i u nas, u nich brak kartek i kontuzji, żeby sięgnęli po koronę.
OK, ale u nas nawet pierwszy skład obrony to nie jest monolit. Kontuzja Meliskona i co? Garguła? Jirsak?
Do niedawna myślałem, ze chociaż w ataku mamy konkurencję. Nic z tego. Genkov ma słabą skuteczność, prawie nie dochodzi do sytuacji.

Legia dostała właśnie z Podbeskidziem. Zdaje się, że czeka nas powtórka z poprzedniego sezonu, czyli bardzo płaska tabela.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.09.2011 o godz. 19:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując