Drozd napisał(a):

Przecież PO też chce rządzić, mało tego od czterech lat trwa przy władzy łamiąc standardy cywilizowanego państwa, dlaczego miesiąc przed wyborami nie widzę krytyki tych którzy najbardziej wpływają na obecną rzeczywistość? To mnie utwierdza, że szkoda gadać.
ps Kkiedy rządził PiS należało krytykować, nawet za sznurowadła albo szalik, więc jak już wspomniałem ...
|
Podaj jakieś źródło łamania standardów cywilizowanego państwa, coś co się w cywilizowanych państwach nie odbywa. Jak nie widzisz krytyki? A sam co robisz ? O dziwo dziś nawet Olejnik jak rano słuchałem Radia Zet ich krytykowała. Pokaż mi w jakimś cywilizowanym kraju odpowiednik Kaczyńskiego.