Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16477
Stary 11.09.2011, 18:19
Chciałem tylko zauważyć, że tak samo jak zachwyty nad Amiką były przedwczesne, tak i obecna krytyka POZnaniaków jest zupełnie bez sensu.

Oni grają dokładnie na miarę swoich możliwości. Mają dobry skład jak na naszą ligę, więc jak mecz im się dobrze układa, a Rudnevs ma dobrze nastawiony celownik - to wygrywają w ładnym stylu. Wystarczy jednak, że przeciwnik nie położy się na murawie, a dodatkowo przyjdą kontuzje - to robi się problem. Pierwszy czynnik dotyczy w takim samym stopniu Amikę, jak i nas oraz Legię. Drugi dotyczy tylko Kartoflanych. Mają bardzo wąską kadrę, więc wystarczy 1-2 kontuzje i robi się problem. W meczu z nami w defensywie grały takie "asy" jak Bruma czy Kamiński. Z widocznym skutkiem.

Dlatego właśnie pisałem, że Amika nie jest dla mnie kandydatem do MP. Musiałby się trafić splot niezwykłych okoliczności - megakryzys w Legii i u nas, u nich brak kartek i kontuzji, żeby sięgnęli po koronę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując