|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: NOWA HUTA B.W.
Offline
|
#7475

11.09.2011, 18:08
|
kamilo584 napisał(a): 
|
Napewno żadnego meczu WISŁY W LE ,nie pokaża w otwartym polsacie. Bo wtedy puszczaja swoje ''topowe'' seriale.
|
Ale za to będzie na tv4
info z oficjalnej;
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...gladaja_wisle/
|
|