Wyświetl pojedynczy post
focusik09
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: NOWA HUTA B.W.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7475
Stary 11.09.2011, 18:08
kamilo584 napisał(a):Wyświetl post
Napewno żadnego meczu WISŁY W LE ,nie pokaża w otwartym polsacie. Bo wtedy puszczaja swoje ''topowe'' seriale.

Ale za to będzie na tv4

info z oficjalnej;
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...gladaja_wisle/
Odpowiedz cytując