koniak napisał(a):

|
Ciekawe jak frekwencja na meczu z Odense wpłynie na ceny biletów na pozostałe dwa mecze
|
Na pewno to musi dać do myślenia zarządowi zwłaszcza że na pozostałe 2 mecze w LE będziemy mieć raczej już cały stadion otwarty. Wiec ceny muszą iść sporo w dół pomimo atrakcyjnych rywali Fullham czy Twente. Zapełnic stadion na 34 tyś to byłaby fajna sprawa. Inną sprawą jest pora rozgrywania meczu z Odense godz. 21. Wielu znajomych nie ma czym wrócic do domów bo już tak późno busy nie jeżdzą itd. Ale mecz z Fulham u siebie gramy o 19 godz wiec teraz tylko odpowiednie ceny i dobra gra piłkarzy i powinno być dobrze
