Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7454
Stary 10.09.2011, 20:16
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Już kiedyś pisałem posta nt. zawieszeń w pucharach europejskich, więc tylko krótko i bez odwoływania się do źródeł.

Sobol i Melikson nie zagrają z Odense.
tez już kiedyś napisalem posta w ktorym przytoczylem regulamin uefa i z którego jasno wynikalo że Sobol i Melex zagrają z Odense.
Odpowiedz cytując