snyrting napisał(a):

Już kiedyś pisałem posta nt. zawieszeń w pucharach europejskich, więc tylko krótko i bez odwoływania się do źródeł.
Sobol i Melikson nie zagrają z Odense.
|
tez już kiedyś napisalem posta w ktorym przytoczylem regulamin uefa i z którego jasno wynikalo że Sobol i Melex zagrają z Odense.