Maciuś napisał(a):

|
Nie znacie mentalnosci polskich druzyn gdy trzeba grac lige przed pucharami, po prostu oszczedzaja sie.
|
ale my w meczu z Amicą się nie oszczędzaliśmy, więc wiesz....
mentalność mentalnością, ale u nas w Krakowie jest chyba nieco lepiej niż w ' stolYcy ' ;-)