|
Mówicie, że daliśmy radę bez Patryka, ale... czy Kirm był lepszy? Mnie irytował jak zwykle.
Mały nie jest dla nas oczywiście elementem, bez którego wszystko się sypie, ale jest przydatny. Potrafi dać sporo drużynie i Maaskant o tym wie. Sądzę, że z Odense wyjdzie w pierwszym składzie (zawieszenie już się skończy?)
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|