AS82 napisał(a):

|
mierzi mnie tylko jedna rzecz ,że biskup sie bierze za ustalanie ramówki w TVP .A co do skandaliczności to już tu nie bede pisał o wyczynach szanownych księzy, bo w tym miejscu by to przypominało "rzucanie grochem o ściane" ,wiec szkoda czasu..
|
ma prawo do cholery się chyba wypowiedzieć

czy już tego mu w tym platformerskim kraju nie wolno

A jak coś masz to się konkretnie do arcybiskupa Głodzia przypierniczaj a nie uogólniaj, bo to już z deczka stalinizmem zajeżdża, księża be, kościół be... pod mur wszystkich bo się systemowi nie podporządkowali.