Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13694
Stary 09.09.2011, 22:49
AS82 napisał(a):Wyświetl post
mierzi mnie tylko jedna rzecz ,że biskup sie bierze za ustalanie ramówki w TVP .A co do skandaliczności to już tu nie bede pisał o wyczynach szanownych księzy, bo w tym miejscu by to przypominało "rzucanie grochem o ściane" ,wiec szkoda czasu..
ma prawo do cholery się chyba wypowiedzieć czy już tego mu w tym platformerskim kraju nie wolno
A jak coś masz to się konkretnie do arcybiskupa Głodzia przypierniczaj a nie uogólniaj, bo to już z deczka stalinizmem zajeżdża, księża be, kościół be... pod mur wszystkich bo się systemowi nie podporządkowali.