JEDREK76 napisał(a):

|
Jak rozumiem "Heil Satan" cie nie mierzi, natomiast "Heil Holocaust" już byłbyś przeciwny. Prawda jest taka, że ten ktoś zrobi dla rozgłosu wszystko. Z holokaustem nie wyszło to teraz próbuje z Bogiem powalczyć a nuż widelec wyjdzie... skandaliczne, że teraz TV za publiczne pieniądze promuje coś takiego.
|
mierzi mnie tylko jedna rzecz ,że biskup sie bierze za ustalanie ramówki w TVP .A co do skandaliczności to już tu nie bede pisał o wyczynach szanownych księzy, bo w tym miejscu by to przypominało "rzucanie grochem o ściane" ,wiec szkoda czasu..