Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 09.09.2011, 22:31
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Tak jak wiele osób za szybko skreśla Wisłę, tak zbyt wiele zbyt szybko wpada w euforię. Zwycięstwo z Lechem bardzo cieszy, ale poczekajmy na spotkania z przeciwnikami, którzy myślą głównie o tym, żeby się bronić i kontrować. Dopiero wtedy zobaczymy, jak układa się nasza gra w ofensywie.
Dokładnie - tutaj to Amica atakowała i zostawiała sporo miejsca w środku pola. Zobaczymy jak będzie dalej z innymi przeciwnikami. Nie jest źle poza żenującą skutecznością. To zdecydowanie nasza największa słabość.

Hanys napisał(a):Wyświetl post
" 7. A my swoje! Patryk Małecki!!! "

a czemu akurat on? Czemu nie krzyczycie Maor Melikson?
To trochę niesprawiedliwe...

Małecki tylko udaje ze kocha Wisłę... szkoda ze się na to nabieracie... przy pierwszej okazji i tak Was opusci - niech mu ktos tylko więcej zapłaci.
Słuchaj prowokatorze, rozładuj trochę wagonów z węglem a nie siej fermentu bo to już żałosne jest. Zamiast się cieszyć ze zwycięstwa Wisły to plujesz jadem i robisz śmietnik. Wrzuć na luz
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 09.09.2011 o godz. 22:35.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując