Kurz napisał(a):

|
Tak jak wiele osób za szybko skreśla Wisłę, tak zbyt wiele zbyt szybko wpada w euforię. Zwycięstwo z Lechem bardzo cieszy, ale poczekajmy na spotkania z przeciwnikami, którzy myślą głównie o tym, żeby się bronić i kontrować. Dopiero wtedy zobaczymy, jak układa się nasza gra w ofensywie.
|
Dokładnie - tutaj to Amica atakowała i zostawiała sporo miejsca w środku pola. Zobaczymy jak będzie dalej z innymi przeciwnikami. Nie jest źle poza żenującą skutecznością. To zdecydowanie nasza największa słabość.
Hanys napisał(a):

" 7. A my swoje! Patryk Małecki!!! "
a czemu akurat on? Czemu nie krzyczycie Maor Melikson?
To trochę niesprawiedliwe...
Małecki tylko udaje ze kocha Wisłę... szkoda ze się na to nabieracie... przy pierwszej okazji i tak Was opusci - niech mu ktos tylko więcej zapłaci.
|
Słuchaj prowokatorze, rozładuj trochę wagonów z węglem a nie siej fermentu bo to już żałosne jest. Zamiast się cieszyć ze zwycięstwa Wisły to plujesz jadem i robisz śmietnik. Wrzuć na luz
