Temat
:
[6 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków - 9 września, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
11
09.09.2011, 09:56
Borski sędziuje , co o tym sądzicie.
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys