Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13603
Stary 08.09.2011, 18:52
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Fakt. A zatrudnieniem Maaskanta i Valckxa to już kompletnie się skompromitował.
Wczoraj napisałem, że jest to jedyny plus ponad rocznego rządzenia.

Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Skąd ty to ....a wiesz ? Widziałeś jak się prezentuje na treningach ? Jak by był w formie to był grał , na razie siedzi na ławie i odcina kuponiki , taki jest z niego pożytek na dzisiejszy dzień , owszem jestem za tym aby grał , ale jakoś przypomina mi sie mecz z Podbeskidziem.
Treningi, a mecze, to dwie różne bajki.
Odpowiedz cytując