snyrting napisał(a):

|
Fakt. A zatrudnieniem Maaskanta i Valckxa to już kompletnie się skompromitował.
|
Wczoraj napisałem, że jest to jedyny plus ponad rocznego rządzenia.
Teqcontroller napisał(a):

|
Skąd ty to ....a wiesz ? Widziałeś jak się prezentuje na treningach ? Jak by był w formie to był grał , na razie siedzi na ławie i odcina kuponiki , taki jest z niego pożytek na dzisiejszy dzień , owszem jestem za tym aby grał , ale jakoś przypomina mi sie mecz z Podbeskidziem.
|
Treningi, a mecze, to dwie różne bajki.