Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6611
Stary 08.09.2011, 18:22
Właśnie tego się obawiałem, po bdb frekwencji na Skonto, Litexie i Apoelu..Że klub poleci po bandzie z cenami na LE..Aż strach pomyslec co w tej sytuacji byłoby na Lidze Mistrzów..
Ciekaw jestem czy wyciągną wnioski przy następnym meczu z Fulham, czy wraz ze wzrostem atrakcyjności rywala, jeszcze podwyższą cenę..

Jak widać po frekwencji na Lidze, ceny biletów także na ekstraklasę, dalej są ciut za wysokie..Na żydach capi padliną,a ludzi nie tak dużo mniej niż u nas, bo bilety prawie za darmo..


PS.Na Fulham- Twente bilety za bramkę 10 funtów, na prostą 15 funtów, czyli taniej niż u nas dla karnetowiczów, na mecz z mniej atrakcyjnym Odense..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 08.09.2011 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując