7 kotów napisał(a):

b) nie chwalac sie znam wszystkich Polakow mieszkajacych w DL...
c) ...bo sam mieszkam w DL.
.
|
Tak, tak. Oraz border collie

))
BTW
Małecki dostał zakaz kontaktów z mediami.
I to jest właściwa kara
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=21026
Cytat:
Zawieszony przez Wisłę Patryk Małecki otrzymał nie tylko karę finansową i pauzę w jednym meczu, ale też zakaz kontaktów z mediami - informuje dzisiejsza "Gazeta Krakowska". Nikt nie dowiedział się więc oficjalnie co sam zawodnik sądzi o nałożonym na niego przez klub upomnieniu.
Decyzję komentował jedynie, w zamieszczonym oświadczeniu, prezes Bogdan Basałaj oraz na konferencji prasowej przed meczem z Lechem Poznań trener Robert Maaskant.
Warto tym samym wspomnieć, że z aktualnej kadry Wisły jedynie... dwóch Polaków przed lub po kolejnych meczach wypowie się dla mediów. Będą to Łukasz Garguła i Cezary Wilk. Patryk Małecki - przynajmniej na razie - na pewno tego nie zrobi, a kapitan "Białej Gwiazdy", Radosław Sobolewski, wypowiada się okazjonalnie.
|