Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13598
Stary 08.09.2011, 12:29
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
b) nie chwalac sie znam wszystkich Polakow mieszkajacych w DL...
c) ...bo sam mieszkam w DL.
.
Tak, tak. Oraz border collie ))

BTW
Małecki dostał zakaz kontaktów z mediami.

I to jest właściwa kara


http://www.wislaportal.pl/news.php?id=21026

Cytat:

Zawieszony przez Wisłę Patryk Małecki otrzymał nie tylko karę finansową i pauzę w jednym meczu, ale też zakaz kontaktów z mediami - informuje dzisiejsza "Gazeta Krakowska". Nikt nie dowiedział się więc oficjalnie co sam zawodnik sądzi o nałożonym na niego przez klub upomnieniu.

Decyzję komentował jedynie, w zamieszczonym oświadczeniu, prezes Bogdan Basałaj oraz na konferencji prasowej przed meczem z Lechem Poznań trener Robert Maaskant.

Warto tym samym wspomnieć, że z aktualnej kadry Wisły jedynie... dwóch Polaków przed lub po kolejnych meczach wypowie się dla mediów. Będą to Łukasz Garguła i Cezary Wilk. Patryk Małecki - przynajmniej na razie - na pewno tego nie zrobi, a kapitan "Białej Gwiazdy", Radosław Sobolewski, wypowiada się okazjonalnie.
Odpowiedz cytując