nesta napisał(a):

|
Wiadomo, ze nie dostalibysmy nowego wzoru, stworzonego od podstaw. Bylo to juz tu tlumaczone. Ale bez jaj, od 10 lat dostajemy praktycznie dokladnie to samo, poza malymi szczegolami. Czerwony kolor, biale wstawki i gotowe. W Europie jest mega inwencja jesli chodzi o koszulki. W tym temacie bylo chyba kilkanascie duzo lepszych wzorow i kolorystycznych zestawien. Np. tym razem zrobic z jednym, szerokim bialym pasem w poprzek. I juz by bylo cos innego i interesujacego. Bayern mial kiedys takie.
|
ale nie wiesz też jakie założenia wysyła klub do adidasa. Może Wisła nie chce udziwnianych kosmicznych koszulek tylko proste klasyczne ? Dostajemy fajna koszulke, i jest płacz bo takowa koszulka była juz pokazywana w projektach wonskiego, bo o niej już mówiliśmy, bo darkh powiedział o niej wszystko misiąc temu.
Jakbyśmy teraz dostali jakas najebaną kolorami i wykombinowaną to przez chwile byśmy moze piali z zachwytu a potem byłby najazd. Zresztą, zawsze każdemu coś nie pasuje.