Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2775
Stary 08.09.2011, 11:36
nesta napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, ze nie dostalibysmy nowego wzoru, stworzonego od podstaw. Bylo to juz tu tlumaczone. Ale bez jaj, od 10 lat dostajemy praktycznie dokladnie to samo, poza malymi szczegolami. Czerwony kolor, biale wstawki i gotowe. W Europie jest mega inwencja jesli chodzi o koszulki. W tym temacie bylo chyba kilkanascie duzo lepszych wzorow i kolorystycznych zestawien. Np. tym razem zrobic z jednym, szerokim bialym pasem w poprzek. I juz by bylo cos innego i interesujacego. Bayern mial kiedys takie.
ale nie wiesz też jakie założenia wysyła klub do adidasa. Może Wisła nie chce udziwnianych kosmicznych koszulek tylko proste klasyczne ? Dostajemy fajna koszulke, i jest płacz bo takowa koszulka była juz pokazywana w projektach wonskiego, bo o niej już mówiliśmy, bo darkh powiedział o niej wszystko misiąc temu.
Jakbyśmy teraz dostali jakas najebaną kolorami i wykombinowaną to przez chwile byśmy moze piali z zachwytu a potem byłby najazd. Zresztą, zawsze każdemu coś nie pasuje.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując