Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2770
Stary 08.09.2011, 08:25
Wiadomo, ze nie dostalibysmy nowego wzoru, stworzonego od podstaw. Bylo to juz tu tlumaczone. Ale bez jaj, od 10 lat dostajemy praktycznie dokladnie to samo, poza malymi szczegolami. Czerwony kolor, biale wstawki i gotowe. W Europie jest mega inwencja jesli chodzi o koszulki. W tym temacie bylo chyba kilkanascie duzo lepszych wzorow i kolorystycznych zestawien. Np. tym razem zrobic z jednym, szerokim bialym pasem w poprzek. I juz by bylo cos innego i interesujacego. Bayern mial kiedys takie.
Odpowiedz cytując