Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13634
Stary 07.09.2011, 22:02
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Stada owiec, juhasi w tradycyjnych strojach ludowych, pokazy wyrobu oscypków. A wszystko w scenerii krakowskich Błoń. Od soboty, 10 września przez niemal dwa miesiące będzie można oglądać w naszym mieście wypas owiec w formie autentycznego redyku

Nieźle ich popie*doliło...

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

Nie rozumiem co Ci w tym przeszkadza?Jak psy srają po błoniach to nie przeszkadza?Ciekawa atrakcja dla krakusów z dziećmi i turystów wg mnie.Kontekst polityczny inna sprawa.
piekna zaba w podpisie