someonewisp napisał(a):

Wszystko było by w porządku gdyby nie pieprzyli cały czas o "dedykowanych koszulkach". Bo to nie jest dedykowany trykot dla Wisły. To jest po prostu koszulka Shalke z poprzedniego sezonu, bez pasków na dolnej części rękawa - http://img.uksoccershop.com/13905.jpg
A tak, to uważam, że te koszulki są po prostu brzydkie, oczekiwałem czegoś lepszego. Nawet krój od Umbro z BG na ramieniu był o niebo lepszy...
|
Ale kto o tym pieprzył? Nie śledziłem tego bo to jest mało ważne, ale czy ktokolwiek z klubu mówił o dedykowanych koszulkach czy wszyscy tak twierdzą po wpisie SKWK, które nieoficjalnie rok temu napisało że w tym roku dostaniemy dedykowane? ..