Wszystko było by w porządku gdyby nie pieprzyli cały czas o "dedykowanych koszulkach". Bo to nie jest dedykowany trykot dla Wisły. To jest po prostu koszulka Shalke z poprzedniego sezonu, bez pasków na dolnej części rękawa -
http://img.uksoccershop.com/13905.jpg
A tak, to uważam, że te koszulki są po prostu brzydkie, oczekiwałem czegoś lepszego. Nawet krój od Umbro z BG na ramieniu był o niebo lepszy...