Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13557
Stary 07.09.2011, 19:24
BeNy napisał(a):Wyświetl post
Co za debilizm, żeby kłócić jakie nazwisko ma ktoś na koszulce.. to jest chore przecież, ogarnijmy się trochę..
Widzę że niektórym by nie przeszkadzała pewnie koszulka z Suvorov'em czy Dudzicem
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując