Wyświetl pojedynczy post
BeNy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Zielonki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13556
Stary 07.09.2011, 19:08
neq. napisał(a):Wyświetl post
dokładnie, uche nie widziałem ale kokoszke kilka razy i niedzielana
Co za debilizm, żeby kłócić jakie nazwisko ma ktoś na koszulce.. to jest chore przecież, ogarnijmy się trochę..

CH. napisał(a):
Wyzywają go ale daliby się pokroić za takiego grajka z charakterem związanego z klubem.
Otóż to
Odpowiedz cytując