neq. napisał(a):

|
dokładnie, uche nie widziałem ale kokoszke kilka razy i niedzielana
|
Co za debilizm, żeby kłócić jakie nazwisko ma ktoś na koszulce.. to jest chore przecież, ogarnijmy się trochę..
CH. napisał(a):
|
Wyzywają go ale daliby się pokroić za takiego grajka z charakterem związanego z klubem.
|
Otóż to
