wiślak 86 napisał(a):

CH.- stopniowo napływało kontaktował się z kibicami nie tylko Wisły i na koniec doszedł do wniosku że:
.... z kontraktem przetrzymam ich bo za marne 30k nie bede grał a jak nie posłuchają to powiem do widzenia i wszystko zwalę na Basałaja.
|
... z kontraktem przetrzymam Patryka bo kibice Wisły wiedzą o jego identyfikowaniu się z klubem, a jak nie podpiszę to zwalę winę na niego tlumacząc to tym że Małecki powinien grać nawet za 10 tyś skoro tak mocno kocha Wisłę - Basałaj.
Przeciez Maldini w AC Milan grał za grosze, Giggs w Manchesterze tak samo, Totti w AS Romie i Del Piero w Juventusie również. Mimo że kochają kluby w których grali / grają..
Cytat:
|
Obrońcy tego zawodnika powiedzcie co takie w nim widzicie? ale osobiście? rozmawialiście z nim czy tylko wiedzę opieracie na reklamie w internecie i opowieściach? bo tych opowieści-legend już tyle narosło że powoli się chyba niektórzy w tym gubią.
|
To jest właśnie Wasz problem.. oceniacie go poprzez pryzmat i wylacznie telewizora. Nie wiecie jakim jest czlowiekiem i co mysli.. Cham, bandyta i prostak z tego Małeckiego.. mało ważne że Małecki to jeden z najczyściej grających piłkarzy w Polsce i najczysciej grajacym na swojej pozycji. Inni łamią nogi rywalom i cisza, Patryk cos powie i juz hieny dzwonia do NASA zeby z ruchow ust coś ułozyć tak zeby zrobić aferę, plunie na boisko, kazdy piłkarz pluje na trawnik, nawet Messi ale afery nie ma.. Malecki plunal i juz niusy "Malecki plunął w strone trybun kibicow miejscowych!" , poruszy ręką i od razu dzwonią do Tony Hawka czy przypadkiem Malecki nie dopuscil się jakiejś prowokacji w swoich gestach. Malecki ma tatuaz JP2 i on klnie? niemozliwe! zaden katolik przeciez nie klnie, nie pije, nie uprawia sexu! Patryk nie powinien jesc czegos niezdrowego i z duza zawartoscia tluszczu bo mial pod trykotem meczowym w meczu z Apoelem koszulke z podobizna JP2, to niedopuszczalne! Dziw bierze ze to Malecki wytrzymuje psychicznie.. mnie by juz dawno ch.. strzelił z tymi prowokacjami i ciaglymi przesladowaniami za byle gowno.
Co by chlopak nie zrobil to zle. Po fantastycznej bramce z Arka (vide Apoel) w doliczonym czasei gry pojawialy sie glosy szydzenia ze przypadek ze to tamto, na sile doszukiwali sie problemu.. tu na forum rowniez. Wtedy miedzy innymi zrozumialem ze bedzie mial jechane przez pewna grupe osob z gory, dla zasady..