Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13414
Stary 06.09.2011, 11:21
MatMario napisał(a):Wyświetl post
ZimZum'ie mój kolego drogi nic nie będę wycinał, tym bardziej Patrykowi,źle napisałem, nie trzymałem się faktów, bardziej pisałem o swoim odczucie,o takim "wychowanku mentalnym". Ale masz rację tak jak i kolega Wiślak 86, Małecki naszym wychowankiem według prawa i reguł piłki nożnej nie jest.
Otóż, w myśl przepisów - Małecki naszym wychowankiem JEST. Podobnie jak Brożkowie.
Wybacz, ale zimzum jak zwykle nawet w najmniejszych kwestiach racji nie ma

Dobra, drogie dziatki - pora już chyba kończyć te płacze. Problem Małeckiego na pewno zostanie rozwiązany: podobnie jak swego czasu problem Brożków (psuli atmosferę), problem Marcelo (nie traktował poważnie obowiązków), problem Głowackiego (brał udział w największych porażkach), problem Błaszczykowskiego (tak naprawdę to grał dobrze tylko w pucharach) czy problem Kosowskiego (za dużo by pisać). Miejcie odrobinę wiary.
Za niego przyjdzie jakiś trzydziestoletni eks-reprezentant Wysp Fidżi, który nawet jak wam nawrzuca, to nie będziecie wiedzieć, a jak wy jemu - to i tak nie zrozumie. Idealna symbioza.
A Patryk - będzie musiał cierpieć pobierając co miesiąc kilkanaście razy większą pensję w o wiele lepszym klubie (o wiele?) lepszej ligi.
Odrobinę wiary w klub - dotąd być może reagował z opóźnieniem na przewiny naszych rodzimych Wiślaków, ale reagował zawsze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.09.2011 o godz. 11:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując