Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13410
Stary 06.09.2011, 10:59
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
tu nie chodzi o jakieś potwierdzenie pytałem ponieważ nie wierzę że ktoś kto był na meczu może pisać takie rzeczy.
dobrze wiesz że wygwizdana została cała drużyna. i nikomu to nie przeszkadzało bo wiedzieli że zasłużyli tylko gwieździe z niewyparzonym jęzorem.
i ciekaw jestem co byś zrobił gdyby na meczu ktoś z rzędu za tobą powiedział że nie pasujesz i abyś sie przeniósł na drugą stronę.

co to się porobiło że jakiś kopacz dzieli kibiców
Ale zrozum. Słowa Małeckiego od początku nie były w tych kibiców którzy czuli tą porażkę, jak i wcześniejszą. Każdy był w....iony. Jasne. Ale nie ma co żółci wylewać w ten sposób. Płacę i wymagam, to dla takich "klientów" była ta wypowiedź i ja ją tak rozumiem.

Kończę temat ze swej strony, miłego dnia.

Patryk Małecki jest naszym wychowankiem, ale przygodę z piłką rozpoczął w Wigrach Suwałki.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 06.09.2011 o godz. 11:43.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując