wiślak 86 napisał(a):

|
właśnie chodzi o to że to nie ja będę kupował tylko prosił znajomych o przysługę. alko odpada bo pewnie oni sami dla siebie bedą chcieli brać. a jak wygląda sprawa z perfumami? o ile mniej więcej są tańsze niż w perfumeriach?
|
Nawet o 1/4. Szczególnie w porówaniu z polskimi sklepami, w których to drożej jest niż w Niemczech czy Austrii. To na pewno, choć sam w tej kwestii nie jestem ekspertem i idę jak muszę (tzn. z żoną)

.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern