Ogryzek napisał(a):

Raczej gra lepiej niż gorzej w takich spotkaniach (jak z Legią u siebie). Słabo w takich spotkaniach to gra Jirsak.
Proszę już nie przesadzać.
|
O którym meczu mówisz? O tym ostatnim, co Legię ośmieszał nawet toporny technicznie Cikos? O tym, w których dobrze grał Jirsak (asysta, dominacja w środku pola)?
Małecki nigdy nie zagrał topowego spotkania na wyżej niż 6/10, do dziś zresztą pamiętam mecz z L w Warszawie, co wygraliśmy 3:0, a PM był naszym najsłabszym zawodnikiem.
Zresztą wystawienie Małeckiego w obecnej formie to sabotaż - już wolę Kirma, który mimo że jest w równie kiepskiej formie, to gra dla drużyny i nie traci głupio piłek.